|
|
|
Ik ga niet naar spirituele beurzen. Ik vind er toch niet wat ik zoek.
Is dit jouw ervaring met een spirituele beurs? Ben je het er juist niet mee eens? We zijn benieuwd wat jij meemaakt op dit soort beurzen. Deel het en reageer op reacties van anderen.
Geef je mening en maak kans op een kadobon t.w.v. € 25,00.
|
Plaats reactie
|
|
|
Reacties
Hoi Monique,
Er zijn toch ook vaak leuke lezingen of standjes met edelstenen en andere "hebbedingetjes"?
Hartegroet,
Linda
Nu ik er zelf zit, blijf ik het elke keer weer een eer vinden als mensen bij mij aanschuiven. Juist omdat ik ook aan de andere kant heb gestaan en weet hoe lastig het is om iemand op je gevoel uit te kiezen. Ik vertrouw erop dat de mensen die dan uiteindelijk bij mij aanschuiven, ook een beslissing vanuit hun gevoel of hart hebben gemaakt en dat is ook voor mij bijzonder.
Trouwens, op de meeste paranormale beurzen (in ieder geval die van www.pcpbeurs.nl) kun je ook gratis lezingen bijwonden. Dus als je geen consult wil, kun je altijd daar aanschuiven.
Hartegroet,
Linda
RSS lijst met reacties op dit artikel